Sylvanian families – wyjątkowe figurki kolekcjonerskie

by:

Rozrywka

Sylvanian families to zabawki, które podbiły serca dzieci na całym świecie. Figurki w kształcie zwierzątek to postaci z bajki animowanej “Leśna Rodzina”. Dostępne w wielu zróżnicowanych zestawach tworzą uroczy, radosny świat, w którym maluchy razem z bohaterami przeżywają mnóstwo wesołych przygód. Co sprawiło, że najmłodsi tak bardzo pokochali rodzinę Sylvanian? Odpowiadają entuzjaści zabawek ze sklepu www.KrolestwoDzieci.pl.

Bogata oferta Sylvanian families

Marka Epoch produkująca figurki zwierząt powstała w Japonii w 1985 roku. Początkowo oferta ograniczała się do kilku postaci, jednak kolekcja szybko urosła i dziś sięga naprawdę imponujących rozmiarów. Fani bohaterów “Leśnej Rodziny” mają dziś do dyspozycji nie tylko figurki króliczków, kotków i jeżyków, ale także liczne akcesoria. W ofercie znalazły się budynki, takie jak domek, szkoła czy sklep, jak i liczne wyposażenie do nich: meble, sprzęt AGD, dekoracje. Zwierzątka mogą także podróżować własnym, zaprojektowanym dla nich samochodem czy łodzią. Nie zabrakło także zwierzątek w wersji mini oraz wózków, łóżeczek i innych gadżetów dla bajkowych niemowląt.

Figurki Sylvanian Families – szkoła wyobraźni

Figurki kolekcjonerskie Sylvanian families to prezent idealny dla maluchów, które uwielbiają tworzyć mini światy i naśladować dorosłych. Dzięki ogromnej ilości akcesoriów zabawa nigdy się nie znudzi, a podarowane pociesze zwierzątka będą mogły przeżywać coraz to nowe przygody. Sterując postaciami i urządzając dla nich dom czy szkołę, dziecko będzie ćwiczyć wyobraźnię oraz rozwijać się w sferze emocjonalnej. Prowadząc interakcje między postaciami, nauczy się wyrażać i nazywać uczucia, a tym samym w przyszłości będzie lepiej radzić sobie w kontaktach społecznych.

Figurki są dostępne pod adresem: https://www.krolestwodzieci.pl/940-sylvanian-families. Serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.